Про внесення змін до Правил благоустрою населених пунктів с. Іза та с. Карповтлаш

ІЗЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ХУСТСЬКИЙ РАЙОН
17 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

25.09.2017 р.                                                                                                                                                              с. Іза

Про внесення змін до Правил благоустрою

населених пунктів с. Іза та с. Карповтлаш

З метою забезпечення благоустрою, чистоти і порядку на території Ізянської сільської ради, підвищення відповідальності посадових осіб підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності та громадян за стан благоустрою та санітарний стан села, на виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Ізянської сільської ради на 2017-2022, затвердженої 14 сесією 7-го скликання Ізянської сільської ради 14.07.2017 року, керуючись п. 44 ч. 1 ст. 26, ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи позитивний висновок постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, будівництва та благоустрою села, сільська рада

Вирішила:

1. Внести зміни до Правил благоустрою населених пунктів с. Іза та с. Карповтлаш, затверджених рішенням  29 сесії 6 скликання Ізянської сільської ради від 25.11.2013 року «Про еколого-санітарний стан на території села Іза» виклавши їх в наступній редакції:

п. 3.2. « Громадяни (власники, балансоутримувачі будівель) у сфері благоустрою Ізянської сільської ради зобов’язані».

п.п. 3.2.5. «Укласти договір на вивезення твердих побутових відходів з переможцем конкурсу на право вивезення твердих побутових  відходів у с. Іза, с. Карповтлаш».

п. 4.2. « Підприємства, установи, організації, незалежно від форм власності, суб’єкти підприємницької діяльності-фізичні особи у сфері благоустрою Ізянської сільської ради зобов’язані».

п.п.  4.2.9. «Укласти договір  на вивезення твердих побутових відходів (у тому числі негабаритних, будівельних, харчових та інших) з переможцем конкурсу на право вивезення твердих побутових  відходів у с. Іза, с. Карповтлаш».

п.п. 5.3.6. «Підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, суб’єктам підприємницької діяльності – фізичним особам, громадянам с. Іза, с. Карповтлаш суворо забороняється створювати сміттєзвалища та викидати, вивозити і вивантажувати  тверді побутові відходи, гілки, листя, сніг, інші відходи та сміття  в невизначених для цього місцях (шляхи, тротуари, вулиці, сквери, пляжі, прибудинкові території, річки та водойми, поля, лісосмуги, яри, канави та інші громадські місця)».

Підпункт 2, п.п. 5.6.3. «забезпечити з території, яка перебуває у власності чи в користуванні вивезення твердих побутових відходів, гілок, опалого листя, снігу, інших відходів, сміття тощо. Вивезення твердих побутових відходів здійснюється переможцем конкурсу на право вивезення твердих побутових  відходів у с. Іза, с. Карповтлаш шляхом укладення з ним відповідних договорів».

п.п. 5.6.19. «Забороняється викидання, вивезення, вивантаження твердих побутових відходів, гілок, снігу, льоду, опалого листя, тощо  в невизначених для цього місцях (шляхах, тротуарах, вулицях, скверах, пляжах, прибудинкових територіях, річці та водоймах, полях, лісосмугах, ярах, канавах та інших громадських місцях)».

п. 9.2. «До відповідальності за порушення державних стандартів, норм і правил благоустрою населених пунктів с. Іза та с. Карповтлаш, притягаються посадові особи  підприємств, установ, організацій, суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи, громадяни, винні у:»

Підпункт 4 п. 9.2. «порушенні правил благоустрою населених пунктів с. Іза та с. Карповтлаш, зокрема п.п. 3.2.5, 4.2.9, 5.3.6, 5.6.19».

1. Дане рішення набирає чинності згідно чинного законодавства та підлягає оприлюдненню шляхом розміщення на офіційному сайті Ізянської сільської ради та опублікування в газеті «Нарцисова Долина».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку, будівництва та благоустрою села (голова Якоб О.Т.).

Сільський голова                                                                                             В.В. Томищ

опубліковано 27.09.2017 р.