Розпорядження сільського голови

голови Ізянської сільської ради

02  липня  2019 року                       Іза                                                №  30

Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату управління сільської ради із внесенням змін до штатного розпису на 2019 рік

Для приведення штатного розпису сільської ради у відповідність із нормами законодавства, на виконання Постанови № 525 від 19 червня 2019 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268» та керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” наказую:

1. Затвердити штатний розпис по апарату Ізянської сільської ради у новій редакції та ввести його в дію із 25 червня 2019 року (додається)
  2. Встановити, що штатний розпис по апарату Ізянської сільської ради на 2019 рік затверджений рішенням сесії від 20 грудня 2018 року втрачає чинність одночасно з введенням в дію штатного розпису у новій редакції.
  3. Бухгалтерії сільської ради провести належні нарахування працівникам апарату сільської ради відповідно до чинного законодавства.

4. Дане розпорядження затвердити на черговій сесії сільської ради.

Підстава: Постанова Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 року № 525

Сільський голова                                                                     В. В. Томищ